fbpx

Bangkok – Pataya – Phuket

Bangkok – Pataya – Phuket

Fiyat: 899 EURO

SONBAHAR & SÖMESTRE & KIŞ DÖNEMİ

UZAKDOĞU

BANGKOK (1) & PATTAYA (2) & PHUKET (3)

Türk Havayolları Tarifeli Seferi + 120 EURO GİDİŞ VE DÖNÜŞ ADANA BAĞLANTI ÜCRETİ FİYATIN ÜZERİNE EKLENMEKTEDİR. 899 + 120 UERO

 

04, 18 Kasım & 02, 09 Aralık 2018

06, 25 Ocak & 10, 17, 24 Şubat & 10, 17 Mart 2019 Hareket… 6 Gece…

*** Akşam yemekleri, ekstra turlar ve çevre gezileri dahil!***

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!

 

 

01.Gün                  İSTANBUL – BANGKOK

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 15.30‘da hazır bulunulması ve Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 64 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.10’da Bangkok’a hareket.

 

02.Gün                  BANGKOK

Yerel saat ile 09.25’de Bangkok’a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından, Bangkok şehir turu. Şehir turunda içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı’nı geziyoruz. Daha sonra Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi görülecektir. Tur bitiminde otelimize hareket. Oda dağılımdan sonra serbest zaman. Akşam rehberinizin bildireceği saatte Akşam Yemekli Patpong Gece Pazarı turumuz için hareket. Yemeğimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) ağırlıklı olduğu Pat Pong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

03.Gün                 BANGKOK – PATTAYA

Kahvaltının ardından odalarin bosaltilmasi ve düzenlenecek Yüzen Çarşı turu için otelimizden hareket. Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz, ayrıca içerideki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dk civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Tur bitimize otobüsümüz ile Pattaya hareket. Pattaya’ya varışın ardından otelimize transfer. . Akşam yemeğimizi almak üzere rehberimizin belirttiği saatte otelden hareket.  Yemek sonrası ünlü kabare Alcazar Show’da unutulmayacak bir gece geçirme imkanını bulacaksınız. Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.  Geceleme otelimizde.

 

04.Gün              PATTAYA                 

Sabah Kahvaltının ardından Nong Nooch Tropik Bahçe turumuz eli otelden hareket. Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu, tarihi savaşların canlandırmasını ve daha bazı başka gösterileri izledikten sonra ikinci bölüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Tur sonrası serbest zaman. Timsah Çiftliği turumuz eli hareket. Burada timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek, daha sonra tropik bitki ve ağaçlarla düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve bahçedeki çeşitli Uzakdoğu’ya has canlıları görebileceğiz. Tur bitiminde otelimize donus ve serbest zaman. . Akşam yemeğimizi almak üzere rehberimizin belirttiği saatte otelden hareket.  Yemek sonrasi serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

 

05.Gün                  PATTAYA – BANGKOK – PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına hareket. Yol üzerinde bir mücevher fabrikası gezecek, Tayland’da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini göreceğiz Bangkok’a varisimiza istinaden pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları ile Phuket Adası’na hareket. Varışımızın ardından otele transfer. . Akşam yemeğimizi almak üzere rehberimizin belirttiği saatte otelden hareket. Yemek sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

06.Gün              PHUKET

Kahvaltının ardından Phi Phi Adası turumuz için otelden hareket. Turumuzda Phi Leigh Lagoon’da yüzme molası veya alternatif bir bölgede 2. Kez Snorkeling yapma aktivitesi gerçekleştirilecektir. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş ve serbest zaman. Özel istek ve aktiviteleriniz için rehberinize danışabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

 

07.Gün- 08.Gün                 PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından James Bond Adası turumuz eli otelden hareket. Gezi teknemizle hizli bir sekilde ilk duragimiz bir cok belgesele konu elir Panak ve Hong adalari olacak. Ozel kanolarimiz ile yapacagimiz bu gezi sirasinda ,  koy ve elirttiğ arasinda muthesem doga manzarlarina sahit olacaginiz bir mecara sizleri bekliyor. Acik eli olarak teknemizde alacagimiz ogle elirttiğ ardindan bir sonraki duragimiz James Bond “Altin tabancali adam” bolumunun cekildigi James Bond Adasi. Bu adadaki elirt kayayi ve sahili goruyoruz , adadaki Musluman elirttiği alisveris yapabilmek ve bol bol elirtti elirttiğ eli serbest zaman. James Bond adasindan soraki en son duragimiz elirtt elirttiğiceği, elir sahilinde elirttiği elirttiğiceğimiz Lawa adasi veya Naka Adasi elirttiğ. (Hava sartlarina gore karar verilecek) Tur bitimi otelimize dönüş. Akşam yemeğimizi almak üzere rehberimizin belirttiği saatte otelden hareket. Yemek bitiminde serbest zaman. Belirlenen transfer saatinde Phuket Havalimanı’na hareket. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 173 sefer sayılı uçuş ile saat 05.30‘da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 12.00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

Bangkok – 3* Forum Park vb.

Pattaya – 3* Fx Hotel Pattaya vb.

Phuket – 4* The Lunar Patong vb.

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

04, 18 Kasım & 02, 09 Aralık 2018

06 Ocak & 10, 17, 24 Şubat & 10, 17 Mart 2019

899 Euro 450 Euro 849 Euro 290 Euro
25 Ocak 2019 949 Euro 450 Euro 899 Euro 290 Euro

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Türk Havayolları ile İstanbul – Bangkok / Phuket – İstanbul parkurunda ekonomik sınıf uçuşlar,

— Seçilen kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 6 gece konaklama,

— Tüm havaalanı otel – havaalanı ve şehirlerarası transferler,

— Programda belirtilen turlar ( Patpong Gece Pazari & Yuzen Carsi & Timsah Ciftligi & Alcazar Show &  Nong Nooch Botanic Bahcesi & James Bond Adasi &  Phi Phi Adasi  )

— 5 Akşam Yemeği (içecekler hariç)

— Akşam yemekleri lokal restaurant veya otelde alınacaktır.

— Bangkok’da panoramik şehir tanıtım turu,

— Havalimanı Vergileri.

— TURSAB zorlunlu mesleki sorumluluk sigortası

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

— Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

— Müze ve ören yerleri girişleri,

— Yurtdışı çıkış harcı bedeli.

 

ekstra turlar dahil

THY TARİFELİ SEFERİ İLE

Adana bağlantısı gidiş ve dönüş uçak bileti +120 euro fiyata eklenmektedir.