fbpx

Diğer Hizmetlerimiz

Otobüs Kiralama

D2-B2-Belgelerimiz ile Şehir içi , Şehir Dışı ve Yurt dışı Tüm turlarınızda bizleri tercih edebilirsiniz.Kendi firmamıza ait sigortalı çalışan kaptanlarımız ile huzurlu ve mutlu seyahat etmenin yolu bizden geçmektedir. 19-27-30-36-46-49-56 kişilik üst segment araç filomuz  olup her dakika ve istediğiniz sayıda araç tarafınıza sağlanmaktadır.

OTOBÜS ÇEŞİTLERİMİZ :

Mercedes-Travego

MAN-Neoplan,Fortuna

Temsa-Safir,Diamond

Uçak Bileti

Tüm Türkiye iç hat biletlerinizi ve Tüm Dış hat biletlerinizi Uzman ekibimiz tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde Satın alabilirsiniz. Satın aldığınız biletler Cep telefonunuza ve Mail adresinize Anında ulaşmakta olup, Taksit seçenekleriyle İstediğiniz uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Vize işlemleri

Vize başvuru işlemleri, özen gerektiren, geri dönüşü kolay olmayan hassas bir süreçtir. Bu süreçte vizesini almak istediğiniz ülkenin istediği formları, gerekli evrakları en doğru şekilde toplamak, çevirilerini yaptırmak, gereken diğer ek dökümanlarla ülkeye ait elçiliğe sunmak ciddi bir hazırlık gerektirir.Bizim tavsiyemiz turist vizesi dahil ne tür vize alacaksanız alın, bu başvuruyu konuda tecrübeli bir firmayla yapmanız yönünde. Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamıza gelerek ya da telefon ile bilgi alarak  ulaşabilirsiniz. Tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla Vize hizmetini sizlere sunmaya hazırız.

Vize işlemleriniz için gerekli evrakları aracı kurumumuz Eray tur ‘dan alabilirsiniz, link aşağıda verilmiştir;

https://www.visacenter.com.tr/ingiltere-vizesi-2/

 

 

Yurt Dışı Dil Okulları

Yurt dışı dil okulları ile ilgilenen uzman arkadaşlarımız ile sizin istediğiniz ülkeye Avrupa,Amerika,Canada tercihlerinizi yapabilir, Paket halinde satın alarak İstediğiniz dil okuluna gitme şansını elde edebilirsiniz.

Bayi Grupları

Yurt içi ve Yurt dışı, bayi seminer,toplantı ve Gezi gruplarınızı acentamızdan teklif alarak yapabilir , Kişiye özel vip turlar satın alabilirsiniz.

Okul Turları

Tüm yurt içi ve Yurt dışı okul turlarınızı acentamızdan teklif alarak yapabilirsiniz.